בלוג

בלוג

taxes_mobile
מבוא לעולם המיסוי בהשקעות וחיסכון: המדריך המלא
חיסכון במס ותכנון מס יכולים לשפר את המצב הכלכלי. במאמר זה נדבר על חיסכון משמעותי, תשואות, חיסכון במיסים והטבות מס לפנסיונרים.
World_financemobile (1)
מבוא לעולם ההשקעות הפיננסיות והאלטרנטיביות: המדריך המלא
עולם ההשקעות מציע אפשרויות רבות להתאמה אישית וניהול סיכונים. במאמר זה נבחן התגוננות בפני אינפלציה, בדיקות לפני השקעה, ויתרונות וסיכונים בהשקעות פיננסיות.
finance_planning_mobile
מבוא לעולם הפרישה והפנסיה: המדריך המלא לתכנון פיננסי
הפרישה היא שלב חשוב בחיים. כדי להבטיח יציבות כלכלית, חשוב להבין את החיסכון הפנסיוני ולתכנן אותו בצורה מיטבית. במאמר נענה על שאלות ונבחן דרכים לשיפור המצב הכלכלי לקראת הפרישה.
mananger_mobile
מהו ביטוח מנהלים?
ביטוח מנהלים הוא כלי חיוני להגנה על בכירים בתעשייה, מספק כיסוי משפטי ופיננסי במקרה של תביעות ומאפשר למנהלים לנהל בביטחון, מוגנים מפני השלכות אפשריות של החלטות בעלות סיכון.
baseball_mobile
מהי קצבה מזכה והשפעתה על זכויות הפנסיה שלכם.
קצבה מזכה היא תשלום חודשי מקרן הפנסיה או קופת גמל לאחר גיל הפרישה שמעניקה למקבל הטבות משמעותיות כמו פטור ממס, הנחות בתשלומי ביטוח לאומי וביטוח משלים. יש קריטריונים מסוימים שצריכים
camel_gemel
משיכת כספים מקופת גמל לפני הזמן
משיכת כספים מקופת גמל לפני גיל הפרישה כרוכה במס גבוה ועלולה לפגוע בחיסכון הפנסיוני לטווח ארוך. בכל זאת, במקרים חריגים ניתן לבצע משיכה מוקדמת תוך תשלום מס מופחת, בכפוף לתנאים
piggy_break
איך למשוך את הכסף מקרן הפנסיה?
משיכת כספי פנסיה לפני גיל הפרישה כרוכה במס שולי על הסכום הנמשך, אלא אם עומדים בתנאים מסוימים להקלות מס. ניתן למשוך כספי פיצויים ללא מס במקרה של פיטורין או עזיבה.
save_money_mobile
מה זה חיסכון פנסיוני? המדריך היחידי שתצטרכו לקרוא
המדריך למתחילים, מה זה חיסכון פנסיוני? איפה חוסכים, כמה משלמים ועם מי בודקים את החיסכון. כל התשובות לכל התירוצים מדוע לא התחלתם לבדוק עד עכשיו את הפנסיה שלכם.

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם

מעוניינים לקבל גישה למערכת?

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם