תכנון מס

מגל השקעות עוזרת לך לקבל הטבות מס שמגיעות לך, הרבה פעמים שבכלל לא ידעת שמגיע לך.

תכנון מס

מגל השקעות עוזרת לך לקבל הטבות מס שמגיעות לך, הרבה פעמים שבכלל לא ידעת שמגיע לך.

בסוף תקופת החיסכון, ההבדלים בניהול המיסוי עשויים להגיע למאות אלפי שקלים. מגל פיננסים מסייעים בבניית תוכנית לשיפור משמעותי של עתידכם הפיננסי כחלק מהתוכנית נבצע דחיית מס על כל התיק.

תכנון מס רווחי הון ריאלי/נומינלי/פטור, תכנון נזילות וטווחי השקעה (הוני וקצבתי) ותכנון העברה הבין דורית חכמה. שימוש בכל התקנות השונות של כל חוסך על פי תנאיו ומאפייניו האישיים מסיעים לחזק את התזרים ואף להגדיל את החיסכון לאורך זמן.

ברשותנו ידע מקצועי מלא על כלל הדרכים והכלים שיאפשרו לתיק ההשקעות שלך מס מינימלי: החל ממוצרים עם הטבות מס מובנות, תיקוני וסעיפי מס ממשלתיים (190, 125ד', 47 ועוד), ועד לכלים ותכנוני מס נוספים.

שניים מתיקוני המס העיקריים שאנו משתמשים בהם עבור לקוחותינו:

שימוש בסעיף 125 ד

אזרחים שנולדו לפני שנת 1948 זכאים להחזר מס על ריבית באפיקי חיסכון שונים. שימוש באפיקי החיסכון השונים תוך ניהול הכספים בדחיית מס לפדיון. במקרים שונים גם ניתנת אפשרות ללקיחת "אנונה" (משיכה חודשית קבועה לחשבון הבנק) פטורה ממס כאשר אפיקי הקצבה החייבים במס של החוסך נשארים וממשיכים לפעול בדחיית מס הכנסה ומס רווחים.

ברשותנו ידע מקצועי מלא על כלל הדרכים והכלים שיאפשרו לתיק ההשקעות שלך מס מינימלי: החל ממוצרים עם הטבות מס מובנות (דוגמת קרנות השתלמות), תיקוני וסעיפי מס ממשלתיים (190, 125ד', 47 ועוד), ועד לכלים ותכנוני מס נוספים.

 

מדובר בתהליך מתמשך, בו המתכנן עומד לרשות המשפחה בכל דבר ועניין ומייעץ בכל צומת דרכים פיננסיות ומבצע זאת בהתאמה לכל סטטוס ולכל מצב כלכלי, משפטי או רפואי.

 

סוכן ביטוח מתאים לשלב יותר צעיר בחיים כאשר יש את הצורך בהתאמת הפרשות פנסיוניות וביטוחי בריאות חיים וכושר עבודה. לקראת גיל פרישה ולאחר שהצטברו חסכונות משמעותיים כדאי לעביר את הטיפול לאיש מקצוע שמומחה בניהול כספים ובקיא בתקנות המותאמות לגילאים הללו.

בחירה של איש מקצוע שכזה היא משמעותית מאוד. עלייך לתת דגש למספר פרמטרים:

  1. רישיון פנסיוני ורישיון מתכנן פיננסי בינלאומי.

  2. אדם בעל מספיק ידע, ניסיון ומקצועיות בתחום, שניכר שיוכל להוביל פיננסית את התא המשפחתי שלנו קדימה.

  3. אדם אמין ושירותי שגם יהיה זמין עבורנו בעת הצורך, וגם יבחר עבורנו את המוצרים הטובים ביותר.

 

תיקון 190

השימוש הנפוץ בארץ בתיקון 190 הוא האפשרות לנהל כספים במבנה מס 15% נומינלי במקום 25% ריאלי. כאשר משלבים מבנה מס מסוג זה אפשר לחסוך המון מס על החלקים היותר מניבים של התיק שמתאפיינים בתשואות גבוהות יותר בטווחים הארוכים

שימוש בIRA

בתנאים שונים ניתן לפתוח חשבון לניהול תיק ני"ע פטור לחלוטין ממיסים על הרווחים.

שימוש בתקנה 47/45 לגמלאים

גימלאים אשר משלמים סכומים משמעותיים למס הכנסה בכל שנה יכולים לחסוך כספים פטורים לחלוטין ממיסים עבור בני הזוג ובמקביל לקבל החזרי מס מהמדינה בכל שנה.

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם

מעוניינים לקבל גישה למערכת?

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם