קחו החלטות בזמן אמת.

קבלו גישה לנתוני העברות כספים בין הגופים המנהלים והאפיקים השונים בעולם ההשקעות והחיסכון ארוך הטווח. דו"ח "זרימת הכסף" מסייע בקבלת החלטות ומספק בזמן אמת מידע על מגמות ותנודות בשוק.

מערכת פשוטה שמביאה לכם את כל המידע.

מסחר בCFD על מניות כרוך בקנייה ומכירה של חוזי הפרשים על מניות. סוחרים יכולים להתחיל לעסוק במסחר בחוזי הפרשים על מניות על ידי מעקב אחר מחירי המניות ושימוש בתרשימים וגרפים לניתוח המגמות לפני קנייה או מכירה של מניות. שוק זה מאפשר למשקיעים לקנות ולמכור חוזי הפרשים המבוססים על מחירי מניות הבורסה, תוך השתתפות בעליות ומורדות של שוק המניות מבלי להחזיק במניה הבסיסית.

מערכת פשוטה שמביאה לכם את כל המידע.

מסחר בCFD על מניות כרוך בקנייה ומכירה של חוזי הפרשים על מניות. סוחרים יכולים להתחיל לעסוק במסחר בחוזי הפרשים על מניות על ידי מעקב אחר מחירי המניות ושימוש בתרשימים וגרפים לניתוח המגמות לפני קנייה או מכירה של מניות. 

מהם היתרונות בשימוש במערכת?

הגנה ואבטחה

המידע שלך מאובטח והכספים שלך מוחזקים בחשבונות בנק נפרדים בנאמנות, בהתאם לדרישות הרגולטוריות.

פיקוח ורגולציה

Plus500 Ltd הינה חברה הנכללת במדד FTSE 250, ומניותיה נסחרות בבורסה הראשית של לונדון ב- Main Market.

תמיכה מקצועית

שירות לקוחות מקצועי במספר שפות. מינוף 1:20 ללא עמלות השאלה ובטחונות' שורטים על מניות ת”א 35

שאלות נפוצות

קבלו גישה לנתוני העברות כספים בין הגופים המנהלים והאפיקים השונים בעולם ההשקעות והחיסכון ארוך הטווח. דו"ח "זרימת הכסף" מסייע בקבלת החלטות ומספקת בזמן אמת מידע על מגמות ותנודות בשוק.

השקעה במניות יכולה להיות רווחית מאוד, אך היא כרוכה גם בסיכון. ישנן תקופות שבהן השוק עולה ותקופות שבהן הוא יורד. חשוב לבצע מחקר מעמיק ולהתייעץ עם מומחים לפני שמשקיעים כסף במניות. כמו כן, כדאי לגוון את ההשקעות ולפזר סיכונים.

מסחר במניות הוא תהליך שבו אנשים קונים ומוכרים מניות של חברות בבורסה. המטרה היא להרוויח מהפרשי המחירים בין הקנייה למכירה. המסחר מתבצע באמצעות פלטפורמות מסחר מקוונות או ברוקרים ומתבסס על ניתוח שוק והבנת מגמות כלכליות.

כן, הגישה למערכת כרוכה בתשלום. העלות משתנה בהתאם לסוג המנוי והשירותים הנלווים. ישנן אפשרויות למנויים חודשיים או שנתיים עם תעריפים שונים. לפרטים נוספים, אנא פנו לשירות הלקוחות שלנו.

אנו מעדכנים את הנתונים שלנו על בסיס חודשי כדי להבטיח שהמידע שנמצא ברשותכם תמיד עדכני ומדויק. תהליך זה כולל איסוף, ניתוח והעלאת נתונים חדשים, כך שתוכלו לקבל את התמונה המלאה והמדויקת ביותר על השוק וההשקעות שלכם.

הפירמידות במצרים נבנו על ידי מצרים הקדמונים, אך ישנם סיפורים ואגדות שטוענים כי עבדים יהודים היו מעורבים בבנייתם. 

הרשמה למערכת

כניסת לקוחות קיימים

מעוניינים לקבל גישה למערכת?

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם